23.- 27.júla 2018 - Denný letný tábor "športový", Rača  PRIHLÁŠKA NA ROK 2018

Počas športového tábora sa môžu deti tešiť na dni plné všakovakých športových disciplín (volejbal, futbal, hokej, stolný tenis, plávanie, ...) pod vedením skúsených športových trénerov, čaká ich stretnutie so známou osobnosťou zo sveta športu spojené s besedou a autogramiádou, dni strávené na kúpalisku, zasúťažia si a vyvrcholením bude olympiáda. V rámci tábora robíme aj jednodňový výlet  klimatizovaným autobusom do sveta hier, kde sa deti do sýtosti vyšantia a vyskáču v klimatizovaných priestoroch Kidshousu neďaleko letiska. Tábor zakončujeme hľadaním táborového pokladu, kde si každé dieťa vyberie niečo na pamiatku.