6.- 10.augusta 2018 - Denný letný tábor "rozprávkový", Vajnory PRIHLÁŠKA NA ROK 2018

Témou tábora je rozprávka Zootopia. Deti budú počas dní plných zábavy plniť rôzne pohybové a zanlostné úlohy, hrať pamäťové hry, lúštiť indície, vyrábať všakovaké výrobky a hľadať stratené zvieratká. Keď nájdu zvieratká, nájdu aj táborový poklad. Počas tábora abslvujeme výlet do Kids housu, kde sa deti do sýtosti vyšantia na skákadlách a šmykľavkách. V rámci denných aktivít navštívime aj zvieratká na neďalekom družstve a zúčastníme sa aj besedy so známou osobnosťou zo sveta športu. Po celú dobu sa budú deti zapájať do rúznych súťaží, za ktoré budú získavať body, ktoré si na záver vymenia za poklad.