Členstvo v Klubovni Klubu rodičov

Milí rodičia,

naše združenie sa počas roka zapája do viacerých grantov a dotácií na podporu našej činnosti. Vďaka tomu, ale aj vďaka vašej podpore z 2% vašich daní sa nám darí organizovať pre našich členov viacero rodinných podujatí na zmysluplné trávenie voľného času pre rodičov a ich deti.

Aby ste mohli aj vy využívať výhody nášho klubu, zriadili sme pre vás KLUBOVŇU FAMILY FRIENDLY. Je to systém spájajúci desiatky podnikov, reštaurácií, servisných stredísk, služieb a klubov v Bratislave a jej okolí (predovšetkým vo Vajnoroch, Rači a Chorvátskom grobe), vrátane zliav a výhod na klubové produkty a služby.

Výhody Klubovne:
  • výborný kolektív rodičov a detí
  • možnosť sebarealizácie
  • možnosť bezplatnej účasti členov rodiny na vybraných aktivitách Klubu rodičov
  • zľavy na kurzy a školenia organizované našim Klubom rodiičov
  • zľavy na denné letné tábory organizované Klubom rodičov
  • zľavy na produkty a služby vytvorené Klubom rodičov
  • zľavy u partnerov Klubovne vo vybraných reštauráciách, kaviarňach, športových prevádzkach a športoviskách, lekárňach, kvetinárstvach, servisných strediskách a ostatných podnikoch služieb našich partnerov

Máte záujem stať sa členom Klubovne?

1. Prihláste sa:
 Osobne, vypísaním prihlášky počas akcií, organizovaných Klubom rodičov (v stánku Klubu rodičov)
 Online prostredníctvom PRIHLÁŠKY

Každý Zaregistrovaný člen Klubovne získa za poplatok klubovú kartu, ktorá ho oprávňuje na využívanie množstva výhod a benefitov.

Klubová karta
  1. Po uhradní poplatku 10€ obdržíte od nás Klubovú kartu spolu so známkou pre aktuálny rok, ktorú si nalepíte na rub
    karty do políčka označeného príslušným rokom.
  2. Poplatok za kartu sa hradí v hotovosti. Po obdržaní prihlášky vás budeme kontaktovať s ďalšími inštrukciami ako kartu používať
  3. Platnosť karty si môžete obnoviť zakúpením známky na ďalší rok. Známku si nalepíte do príslušného políčka s daným
    rokom. Každá klubová karta má na zadnej strane priestor na samolepku, ktorú obdržíte každý rok pri platbe za členstvo v klubovni

Koľko stojí klubová karta ?

• Vystavenie novej karty pre člena Klubovne 10 € (jednorázový poplatok)
  • Ročná známka 10 € (platí sa každý rok v decembri na nasledujúce obdobie)

Ako klubová karta funguje a kde sa dá využiť

• Po zakúpení Klubovej karty získavate možnosť využívať zľavy prevádzok zapojených do KLUBOVNE. Prevádzky nájdete na privátnej zóne web stránky klubu rodičov. Prevádzky zapojené do Klubovne sú viditeľne označené symbolom „Family friendly“ pri ich vstupe, alebo pri pokladni.
  • Každá klubová karta má svoje jedinečné registračné číslo a nie je prenosná.
  • Klubové karty sú platné od 1.7.2018
  • Hľadajte prevádzky označené Family friendly kartou

Členovia Klubu rodičov môžu využívať viacero výhod a zliav nie len u klubových akcií, ale aj u dohodnutých partnerov:

V prípade otázok nám napíšte na klubrodicov.vajnory@gmail.com