Pomáhali sme pri organizovaní družstevného hodovania a navarili

Prvú februárovú sobotu sa na parkovisku pred Poľnohospodárskym družstvom vo Vajnoroch konal prvý ročník Družstevného hodovania, ktorý úspešne nadviazal na nultý ročník Družstevnej zabíjačky. Aj tento krát akciu organizovalo Poľnohospodárske družstvo Vajnory v spolupráci s mestskou časťou Bratislava – Vajnory. Novinkou bola spolupráca s miestnymi klubmi a spolkami, v rámci ktorej sa do organizácie podujatia, ako i do samotnému programu zapojila Podobenka z Vajnor, Vajnorské ochotnícke divadlo, Vajnorský okrášľovací spolok a náš Klub rodičov – Vajnory.

článok k druťstevnému hodovaniu