Denné tábory 2019

8.-12.7.2019 "ŠIKOVNÍČKOVIA"

Srdečne pozývame všetky detičky do denného letného tábora "ŠIKOVNÍČKOVIA", ktorý sa bude konať 8.-12. júla 2019 v Kultúrnom zariadení Žarnovická v Rači. Pre deti sme pripravili zaujímavý  program, bohatý na spoločenské a športové aktivity, výlety do prírody, atrakcie a nové skúsenosti. Počas tábora si spolu s deťmi vylisujeme vlastný hroznový mušt, povozíme sa na traktorovej vlečke po vinohradoch, napečeme koláčiky, zahráme sa aj na domácich majstrov a do sýtosti sa vybláznime na kúpalisku.

• Cena tábora 110 EUR
  • Držitelia Klubovek karty si môžu uplatniť zľavu vovýške 20% z ceny

Prihlášku nájdete tu

1.-5.7.2019 "S KOMISÁROM REXOM"

Srdečne pozývame všetky detičky do denného letného tábora "S KOMISÁROM REXOM", ktorý sa bude konať 1.-5. júla 2019 v športovom areáli Alviano vo Vajnoroch. Pre deti sme pripravili zaujímavý  program, bohatý na spoločenské a športové aktivity, výlety do prírody, atrakcie a nové skúsenosti. Tešiť sa môžete aj na celodenný výlet za komisárom Rexom. Počas tábora si spolu s deťmi napečeme koláčiky, zahráme sa aj na domácich majstrov a do sýtosti sa vyskáčeme v penových kockách Hangairu.

• Cena tábora 110 EUR (5 DŇOVÝ TURNUS - 1.- 5. JÚLA)
  • Cena tábora 95 EUR (4 DŇOVÝ TURNUS - 1.-4. JŮLA)
  • Držitelia Klubovek karty si môžu uplatniť zľavu vovýške 20% z ceny

Prihlášku nájdete tu