Denný letný tábor 2018 (4 - 6 r.)

Milí rodičia,

v spolupráci s Fénix centrom radosti sme pre vás pripravili denný letný tábor pre deti 4-6rokov, ktorý sa bude konať 6-10 augusta 2018 vo Vajnoroch.
téma: Poďme spolu OBJAVIŤ PODMORSKÝ SVET...čo poviete?:)

Po celú dobu konania sa deťom bude venovať profesionálny tím animátoriek. V rámci programu čaká na deti dobrodružstvo v tajuplných morských hlbínách a spoločne budú spoznávať zázračný podmorský svet. Pripravili sme pre ne bohatý program plný zábavy so zameraním na tvorivé dielne, športové aktivity, či edukačné hry, v ktorých sa hravou formou dozvedia množstvo zaujímavostí o živote živočíchov žijúcich v mori. V rámci dennej starostlivosti majú deti zabezpečené desiatu, obed i olovrant. Táborové aktivity sa budú konať od 8:00 do 16:00 hod.

Miesto konania: FÉNIX centrum radosti, Dom kultúry Vajnory, Pod lipami 2, Bratislava + outdoorové aktivity
Informácie tel.: +421 915 179 626,
email: FeniXvajnory@gmail.com
Počet detí v dennom tábore je limitovaný, preto si prosím nenechávajte ich registráciu na poslednú chvíľu :)