Rada by som sa touto cestou v mene Klubu rodičov a priateľov mládežníckeho futbalu - Vajnory  poďakovala mestskej časti Bratislava - Vajnory za finančnú podporu z dotácií mestskej časti vo výške 900 EUR, alokovaných na zabezpečenie a podporu akztivít na zmysluplné trávenie voľného času detí a mládeže vo Vajnoroch. Poskytnuté finančné prostriedky boli v roku 2019 použité na Denný letný tábor (výlet do Kids housu, spotrebný materiál, tombolu pre deti, nákup tričiek), ako i organizáciu kurzu varenia šúľancov a kurzu rybolovu.

Monika Debnárová