V sobotu 10.2.2018 sme sa zucastnili sutaze vo vareni o najlepsi gulas, ktora sa konala v ramci Druzstevneho hodovania na parkovisku pred Polnohospodarskym druzstvom - Vajnory. Pri vareni sme zazili kopec srandy.. Nasi oteckovia navarili vynikajuci rodinny gulas, vhodny aj pre deturence a maminy sa vyborne zhostili prezentacie nasho Klubu rodicov ? Velmi nas potesilo, ze sa v nasom stanku zastavilo mnozstvo kamaratov, znamych a prislo nas povzbudit aj vela novych rodicov s deturencami ? Velky zaujem bol o nase denne letne tabory, kurzy varenia a pripravovane vylety ? Obrovske dakujem za pomoc pri priprave a organizovani varenia gulasa patri môjmu manželovi Jožkovi, Ivanovi Kulovi, Adrianovi Sykorovi, Danke Sykorovej, Zuzane Depesovej a Lubke Kulovej ? A v mene Klubu rodicov dakujeme aj vam vsetkym, ktori ste nas financne podporili ? Vytazok pojde na prenajom skakacieho hradu pre deti na MDD ? Obzvlast patri vdaka Cintavy Martin, Ján Mrva - starosta Vajnor, Peter Pilinský - Starosta MČ BA Rača, Soňa Molnarova, Juraj Ondruška, Branislav Bruder, ale i vsetkym ostatnym, ktori ste sa u nas v stanku zastavili ?