Kontaktujte nás: 0905 418 507 | klubrodicov.vajnory@gmail.com

VITAJTE NA STRÁNKE KLUBU RODIČOV A DETÍ - VAJNORY

P o d p o r t e n á s v n a š i c h a k t i v i t á c h ...

2022 NA POMOC UKRAINSKÝM DEŤOM SME ZRIADILI DETSKÝ KÚTIK NA CP

Na pomoc deťom postihnutých vojnovým konfliktom na Ukraine sme zorganizovalii zbierku hračiek, ktorú sme použili vo vonkajšom detskom kútiku na Cudzineckej polícii.

Veľkou oporou nám boli mamičky dobrovoľníčky, ktoré sa na organizáciu zbierky a aj na samotnú pomoc v stánku na cudzineckej polícii podujali a pomáhali celé dva týždne od 14. - 31.3.2022. Máme dobrý pocit z toho, že sa nám podarilo odbremeniť dobrovoľníkov z Červeného kríža a aspoň trošku spríjemniť deťom čas čakania, kým ich rodičia vybavia všetky potrebné doklady. 

Veľm pekne sa chceme touto cestou poďakovať všetkým, ktorí nám priniesli hračky, odrážadlá, kočíky, či iné detské potreby. Pretože aj vďaka vám sa nám podarilo adesne pomôcť tým, ktorí to v tej chvíli najviac potrebovali. Veľké poďakovane patrí aj spoločnosti SPINMASTER, ktorá deťom podarovala krabice plnú nových hračiek, ktoré si deti mohli zobrať so sebou.

Posledný deň pred presunom detského kútika do objektu na Bottovej sme priestor upratali, zbalili hračky a pripravili na presun.

<p style="box-sizing: border-box; mar