Kontaktujte nás: 0905 418 507 | klubrodicov.vajnory@gmail.com

Vitajte na stránke Klubu rodičov a detí - Vajnory

Podporte nás v našich aktivitách...

Denné tábory 2022  

Milí rodičia, ďakujeme vám veľmi pekne za váš záujem o naše denné tábory. 

Ako som vám už spomínala, pripravujeme pre deti Klubovňu a v rámci nej vám ponúkame možnosť nahlásiť vaše detI do denného letného tábora, ktorý sa bude konať v auguste od 15.-19.8.2022. v čase od 8.00 - 16.00 hod.vo Vajnoroch, v našej novej pripravovanej Klubovni v Parku pod lipami..
V prípade že máte záujem  náš tábor, odpovedzte mi prosím na tento mail, pošlem vám bližšie inštrukcie, vrátane programu. Vzhľadom na to, že rozbiehame celoročné aktivity v našich nových priestoroch, počet detí, ktoré vieme teraz prijať do táborov bude v tomto roku obmedzený, za čo sa vopred ospravedlňujeme. 
Cena tábora / dieťa (zahŕňa animátorov, stravu, pitný režim, spotrebný materiál k aktivitám, výlety 
95,- EUR 
85,- EUR (Vajnoráci)
75,- EUR (členovia Klubovne)*
Výber z jedál zašleme spolu s inštrukciami k programu.
---------
*Tí, ktorí máte zaplatené členské v roku 2019, preklápame vám členské do roku 2022, nakoľko bola pandémia a nemohli ste využiť naše aktivity.


15.-19..png


Denné tábory 2019

Milí rodičia, organizovaniu denných letných táborov sa venujeme už od roku 2012. Naše  tábory sú určené pre dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 11 rokov. Po celú dobu konania sa deťom venujú skúsené animátorky a animátori. Zakaždým máme pre ne pripravený bohatý program so zameraním na športové aktivity, obohatenie si vedomostí a získanie nových skúseností. V rámci dennej starostlivosti majú deti zabezpečené desiatu, obed i olovrant. Táborové aktivity sa konajú od pondelka do piatka v čase od 8:00 do 16:30 hod. Počet detí v dennom tábore je limitovaný, preto si prosím nenechávajte ich registráciu na poslednú chvíľu.

TERMÍNY PRE ROK 2019

   

              

2022_DENNÝ LETNÝ TÁBOR VO VAJNOROCH

Milí rodičia, v auguste sme zorganizovali ďalší z našich denných letných táborov, ktoré organizuje náš Klub rodičov a detí Vajnory už 10 rokov - pre deti vo veku od 6 do 10 rokov.

Tentokrát sa tábor konal v nových priestoroch Klubovne - v Parku pod lipami. Ako býva dobrým zvykom, deti boli opäť úžasné :)

V rámci programu sa deti zapojili do vedomostných kvízov, tvorivých dielní a zahrali si zabudnuté spoločenské hry. Veľkú radosť im urobila aj návšteva vajnorského Hangairu,  Kid's housu, či rybačka v račianskom rybníku. Nechýbalo ani veľmi obľúbené hľadanie táborového pokladu, z ktorého si na pamiatku odniesli domov pekné ceny.  

 

Zobraziť

AKTUALITY

archív

Náhodný obrázok

b257f7ac-cecf-4d71-a577…

b257f7ac-cecf-4d71-a577-2b0369cbafaf.jpeg