Kontaktujte nás: 0905 418 507 | klubrodicov.vajnory@gmail.com

VITAJTE NA STRÁNKE KLUBU RODIČOV A DETÍ - VAJNORY

P o d p o r t e n á s v n a š i c h a k t i v i t á c h ...

2023_Z denného letného tábora 3.-7. júla

Máme za sebou ďalší denný tábor plný hier, zábavy, dobrej nálady a nových kamarátstiev. Najobľúbenejším miestom pre hry a zábavu sa stala naša nová záhrada s bodovacou futbalovou bránkou, pingpongovým stolom, basketbalovým košom, kuželkami, kruhmi, begbingtonom a inými loptovými hrami od výmyslu sveta. Radosť na tvárach detí urobila aj dávno zabudnutá cik-cak hra a k najobľúbenejším vodným prvkom patrila vodná mla. Okrem pohybu sme v klubovej záhrade zažili vďaka Objavovni Geoparku aj cestu do hlbín zeme a cez virtuálnu realitu sme si odskočili do sveta dinosaurov. Nezabudli sme ani na vtáčikov, ktorým sme vyrobili vtáčiu búdku, ktorá zdobí dominantu našej klubovej záhrady. Ďalší z dní plný zábavy patril Kid's housu a posledný deň sme strávili najobľúbenejšou aktivitou - hľadaním pokladu. 

-----

Denné letné tábory sú spolufinancované z  dobrovoľných finančných príspevkov našich prispievateľov a podporovateľov a z príspevkov poukázaných z 2% vašich daní.

Ak sa u nás Vašim deťom páčilo, šírte to medzi priateľmi a známymi. Prípadne nás môžete podporiť aj vy poukázaním dobrovoľného finančného príspevku na účet: SK0383300000002000422018