Kontaktujte nás: 0905 418 507 | klubrodicov.vajnory@gmail.com

Vitajte na stránke Klubu rodičov a detí - Vajnory

Podporte nás v našich aktivitách...

DENNÉ LETNÉ TÁBORY 2012-2022

Veľmi sa tešíme z úspechu našich denných letných táborov. Aby ste si aj vy vedeli predstaviť ako super sa u nás deti majú, pozrite si zopár vybraných fotiek z táborov, ktoré sme zorganizovali za posledných 10 rokov.

Denné letné tábory organizujeme aj vďaka podpore hlavného mesta SR Bratislavy, Bratislavského samosprávneho kraja a takisto aj s podporou mestských častí Vajnory a Rača, za čo im touto cestou srdečne ďakujeme.

2022_DENNÝ LETNÝ TÁBOR VO VAJNOROCH

Milí rodičia, v auguste sme zorganizovali ďalší z našich denných letných táborov, ktoré organizuje náš Klub rodičov a detí Vajnory už 10 rokov - pre deti vo veku od 6 do 10 rokov.

Tentokrát sa tábor konal v nových priestoroch Klubovne - v Parku pod lipami. Ako býva dobrým zvykom, deti boli opäť úžasné :)

V rámci programu sa deti zapojili do vedomostných kvízov, tvorivých dielní a zahrali si zabudnuté spoločenské hry. Veľkú radosť im urobila aj návšteva vajnorského Hangairu,  Kid's housu, či rybačka v račianskom rybníku. Nechýbalo ani veľmi obľúbené hľadanie táborového pokladu, z ktorého si na pamiatku odniesli domov pekné ceny.  

 

Zobraziť