Priatelia, aby ste mohli aj vy využívať výhody nášho klubu, zriadili sme pre vás KLUBOVŇU FAMILY FRIENDLY. Je to systém spájajúci desiatky podnikov, reštaurácií, servisných stredísk, služieb a klubov v Bratislave a jej okolí (predovšetkým vo Vajnoroch, Rači a Chorvátskom grobe), vrátane zliav a výhod na klubové produkty a služby.

Výhody Klubovne:

• výborný kolektív rodičov a detí
  • možnosť sebarealizácie
  • možnosť bezplatnej účasti členov rodiny na vybraných aktivitách Klubu rodičov
  • zľavy na kurzy a školenia organizované našim Klubom rodiičov
  • zľavy na denné letné tábory organizované Klubom rodičov
  • zľavy na produkty a služby vytvorené Klubom rodičov
  • zľavy vo vybraných reštauráciách, kaviarňach, športových prevádzkach a športoviskách, lekárňach, kvetinárstvach, servisných strediskách a ostatných podnikoch služieb našich partnerov

Máte záujem stať sa členom Klubovne?

1. Prihláste sa:
 Osobne, vypísaním prihlášky počas akcií, organizovaných Klubom rodičov (v stánku)
 Online prostredníctvom PRIHLÁŠKY

Každý zaregistrovaný člen Klubovne získa za poplatok klubovú kartu, ktorá ho oprávňuje na využívanie množstva výhod a benefitov.

Klubová karta

1. Po uhradní poplatku 10€ obdržíte od nás Klubovú kartu spolu so známkou pre aktuálny rok, ktorú si nalepíte na rub
      karty do políčka označeného príslušným rokom.
    2. Poplatok za kartu sa hradí v hotovosti. Po obdržaní prihlášky vás budeme kontaktovať.
    3. Platnosť karty si môžete obnoviť zakúpením známky na ďalší rok. Známku si nalepíte do príslušného políčka s daným
      rokom. Každá klubová karta má na zadnej strane priestor na samolepku, ktorú obdržíte každý rok pri platbe za členstvo v klubovni

? Koľko stojí klubová karta

 Vystavenie karty pre člena Klubovne 10 € (jednorázový poplatok)
     Ročná známka 10€ (platí sa každý rok v decembri na nasledujúce obdobie)

• Vystavenie Klubovej karty 10,00 €
    • Známka na rok 2018 10€ !!! AKCIA!!!! Tento rok dostanete známku  na rok 2018 ku karte zdarma!!!

? Ako funguje a kde sa dá využiť

Po zakúpení karty získavate možnosť využívať zľavy prevádzok zapojených do KLUBOVNE. Prevádzky nájdete na privátnej zóne web stránky klubu rodičov. Dostanete sa na ňu cez heslo, ktoré obdržíte spolu s klubovou kartou. Prevádzky zapojené do Klubovne budú viditeľne označené symbolom „Family friendly“ pri vstupe.
    Každá klubová karta má svoje jedinečné registračné číslo a nie je prenosná.

Karty začínajú platiť od 1.7.2018                 Hľadajte prevádzky označené Family friendly kartou