LOGO_DETSKA_CHARITA.png

Ešte tento rok plánujeme v našich priestoroch Klubovne v Parku pod lipami začať s organizáciou pravidelných detských zbierok pre sociálne znevýhodnené rodiny s deťmi. Priestory sme upravili tak, aby sme v nich mohli zriadiť sklad na uskladňovaniie detských vecí pre organizáciu detskej charity pre sociálne znevýhodnené rodiny s deťmi z Vajnor a okolia. Zbierky detských vecí plánujeme organizovať na týždennej báze v spolupráci s doborovoľníkmi, mamičkami z nášho klubu a miestnou Charitou Vajnory.

• Hľadáme do našich radov dobrovoľníčky / doborovľníkov na prestriedanie pri organizovaní zberu, triedenia a výdaja detských vecí sociálne slabším rodinám.
  • Do priestoru, ktorý sme vyčlenil ako sklad na veci pre detské zbierky potrebujeme ešte pre uskladňovanie vecí dokúpiť chýbajúce zariadenie (6 policových regálov a vešiaky a 4 skladacie stoly). V prípade že nás máte záujem finančne podporiť, môžete tak urobť na náš klubový účet vedený vo Fio banke: SK03 8330 0000 0020 0042 2018.