Kurzy varenia a pečenia

Kurzy sú určené pre všetky vekové kategórie a tématicky sú viazané na konkrétne udalosti počas roka – ako je napríklad čas predvianočných pečení, Veľkej noci, narodeninových osláv, hodov, dožiniek a podobne. V rámci kurzov sa môžete tešiť na účasť zaujímavých hostí a významných osobností z oblasti gastronómie. Jedným z našich cieľov je aj zapojenie sa do súťaže o Najdlhší dožinkový koláč, ktorý organizuje Mestská časť Bratislava - Vajnory počas konania Dožinkových slávností.

23. november 2018 od 16.00 do 18.00 hod, Kurz dekorovania adventných vencov, klubovňa, DK Vajnory

19, október 2018 od 16.00 do 18.00 hod. Rodinné tekvičkovanie a slizovanie, klubovňa DK Vajnory, Park pod lipami

16.10.2018 od 16.00 - 18.00 Kurz pečenia a zdobenia medovníčkov pre celé rodiny, Dobrá lipa

23.6.2018 od 9,00 - 14,00 Kurz varenia šúľancov hravou formou / určené pre deti