FAMILY FRIENDLY KLUBOVÉ AKTIVITY

logo bratislava.png.       nadacia bratislavy.png       MČ Bratislava Vajnory

Milí naši priatelia, pri príležitosti 10teho výrčie nášho Klubu rodičov a detí Vajnory sme pre Vás otvorili nový priestor našej Klubovne v Parku pod lipami. Vybudovali sme ho vďaka darom od miestnych firiem, príspevkom z 2% vašich daní a z grantov a dotácií Nadácie Bratislava.

Priestor slúži na organizovane klubových aktivít podporujúcich zmysluplné trávenie voľného času deti a mládeže, ale i pre vás dospelákov, ako napr. - voľného hrana spoločenských hier, tvorivých dielní, doučovaní, krúžkov, kurzov a pod.

Priestor Klubvne bude prístupný počas celého roka v čase organizovania aktivít. Doobedňajšie časy budú k dispozíci podľa potreby mamičkám s deťmi na materskej dovolenke.

FAMILY FRIENDLY KLUBOVÉ AKTIVITY

Váš text začína práve tu. Kliknite a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

OUTDOOROVÉ AKTIVITY A VÝLETY

DENNÉ LETNÉ TÁBORY