• 14.11.2023 – Hravá geológia
    Geológovia dokážu vyčítať z kameňov množstvo príbehov. O čom nám hovoria jednotlivé kamene a ako sme s nimi spojení sa dozviete hravou formou.
  • 12.12.2023 – Minerály Malých Karpát
    Malé Karpaty sú významné nálezisko viacerých minerálov. Ktoré to sú, ako a či vôbec ich môžete nájsť sa dozviete prostredníctvom našej prednášky.
  • 09.01.2024 – Skameneliny Malých Karpát
    Skameneliny nie sú len dinosaury. V Malých Karpatoch nájdete množstvo pamätníkov dávno zaniknutých svetov. Ako o bolo s moriami v Bratislave, Chtelnici alebo na Prašníku sa dozviete počas prednášky spojenej s ukážkou nálezov.

Našim cieľom je priblížiť deťom hravou formou nové vedomosti a zaujímavosti života hravouK prvým významným projektom patrí práve Objavovňa Geoparku, ktorá je zameraná na objavovanie tajomných príbehov kameňov / hornín hravou formou..

Prihlásiť sa môžete TU