Milí naši priatelia, ako sme vám už avízovali - pri príležitosti osláv 10teho výročia nášho Klubu rodičov a detí Vajnory pripravujeme pre vás darček v podobe otvorenia nového priestoru Klubvne v Parku pod lipami, kde budeme pre vás a vaše deti organizovať viacero aktivít, zameraných na zmysluplné trávenie voľného času deti a mládeže, ale i pre vás dospelákov.

Priestor Klubovne bude prístupný pre mamičky s deťmi na materskej, ale i v čase organizovania kurzov, doučovaní. Pripravujeme aj dni voľného hrania, kedy bude Klubovňa otvorená pre hranie spoločenských hier. Doobedňajšie časy budú k dspozíci podľa potreby mamičkám s deťmi na materskej dovolenke.

Už čoskoro vás s našim novým priestorom zoznámime.

Pre viac informácií kliknite na PLÁN AKTIVÍT

Aktivity organizované v Klubovni sú realizované vďaka podpore Mestskej časti Bratislava - Vajnory, Nadácie Bratislava a takisto aj vďaka vašim 2% a podpore miestnych podnikateľov.