Máme víťazov Novoročného turnaja mladších dorastencov.

Hráči z futbalového klubu FK Vajnory-ŠK Svätý Jur sa stali víťazmi turnaja, ktorý zorganizoval náš Klub rodičov - Vajnory, v úzkej spolupráci s rodičmi zo Svätého Jura v miestnej športovej hale pri ZŠ Sv.Jur v nedeľu 28.1.2018.

Okrem "domáceho" mužstva sa na turnaji zúčastnili aj mužstva: FC Ružinov, ŠK Vrakuňa a MŠK Senec. Celý turnaj mal vysokú športovú úroveň, všetky mužstva a zápasy boli vyrovnané, aj keď sa každý zápas odohral vo veľmi rýchlom štýle, hra bola férová a čistá, bez faulou.

Pre všetkých hráčov turnaja sme pripravili pitný režim a občerstvenie (minerálne vody, plnené bagety a na doplnenie energie horalky).

Po odohratí 6-tich zápasov bolo vyhodnotenie turnaja, ktoré určilo vybraných hráčov turnaja a poradie mužstiev.

Vyhodnotenie najlepších hráčov:

Najlepší brankár turnaja –     Matej Meško  - FK  Vajnory-ŠK Svätý Jur (dostal 2 góly)

Najlepší strelec turnaja –      Martin Zelenay – FC Ružinov (dal 5 gólov)

Najlepší hráč turnaja –          Patrik Gábriš – MŠK Senec (určený podľa dohody trénerov)

Poradie družstiev:

1.miesto:  FK Vajnory-ŠK Svätý Jur

2.miesto:  FC Ružinov

3.miesto:  ŠK Vrakuňa

4.miesto:  MŠK Senec

Viac foto nájdete na:

Na základe kladnej odozvy zo strany účinkujúcich a prítomných rodičov, sme sa rozhodli uskutočnený turnaj označiť ako „Nultý ročník“ a tešíme sa na spoluprácu na ďalšom ročníku

Kliknutím na fotografiu sa dostanete do fotoalbumu z turnaja:

Zvýraznené položky sú povinné.