Kontaktujte nás: 0905 418 507 | klubrodicov.vajnory@gmail.com

VITAJTE NA STRÁNKE KLUBU RODIČOV A DETÍ - VAJNORY

P o d p o r t e n á s v n a š i c h a k t i v i t á c h ...

Už tento piatok budeme spol s doborovoľníkmi z projeektu Naše Mesto čistiť areál a okolie od odpadkov, odstraňovať náletové rastliny a iné zelené úpravy..

Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku! Prostttredníctvom firemnýých dobrovoľníkov pomáha skrášliť, vyčistiť a zlepšiť naše mestá.

Našim spoločným. cieľom je urobiť si z našich miest lepšie miesta pre život! Každoročne si tisíce dobrovoľníkov z firiem obliekajú rovnaké tričká a zapájajú sa do množstva dobrovoľníckych aktivít po celom Slovensku darovaním svojho času a práce. Manažéri, personalisti, obchodníci, marketéri, zamestnanci z výroby a mnohí ďalší vezmú do rúk štetce a záhradné náradie, alebo využijú svoje vedomosti a dobré srdce, aby spoločne vylepšili naše mestá.

Tento rok sa vďaka Nadácii Pontis zapojili prostrednícttom projektu Naše Mesto dobrovoľníci aj do nášho projektu Za záchranu Sprinzlovho majera. 

Naše plánované aktivity nájdete tu: https://www.nasemesto.sk/aktivity/activity/list/Activity/?tx_rtnasemesto_activity%5Blocation%5D=2&tx_rtnasemesto_activity%5Bplace%5D=41&cHash=4579df1f8b300867479d0ff1a5bb339d