... počas  tábora sa mohli deti tešiť na bohatý program plný hier a zábavy, ktorý bol v doobedňajších hodinách zameraný na hry, pohybové aktivity a výlety po okolí a poobedie na tvorivé dielne. Tábor sme realizovali predovšetkým vďaka podpore mestskej časti Bratislava - Vajnory a jej poslancov a v spolupráci s novým miestnym športovým centrom Hangair, ktorý nám na tábor poskytol svoje priestory. Veľké poďakovanie patrí Adamovi Graňákovi, ale aj všetkým jeho zamestnancom za ústretovosť a priateľskú atmosféru.  V rámci programu sme sa v prvý deň tábora zoznámili s novými kamarátmi, zahrali sme sa množstvo  nových hier, vyrobili si táborové logo a vyšantili sa na detskom ihrisku. Každé dieťa dostalo od nás táborové tričko na pamiatku. V utorok sme celý deň strávili v priestoroch Hangairu, kde sme sa do sýtosti vyšantili v penových kockách a poobede sme si pochutili na zmrzline v Parku pod Lipami. V stredu sme navštívi zvieratká v neďalekom Poľnohospodárskom družstve - Vajnory, kde sme videli ovečky, kozičky, zajačiky, novonarodené teliatka, ale aj kačičky. Poobede sme si vyrábali zvieratká z hliny. Vo štvrtok sme sa vydali na celodenný výlet do Kid´s housu pri letisku, kde sme sa do sýtosti vyšantili na preliezkach,šmykľavkách a indoorových ihriskách. Tábor sme zakončili hľadaním táborového pokladu na detskom ihrisku, z ktorého si každé dieťa vybralo niečo pekné na pamiatku.

Poobedie patrilo zoznamovaniu sa s rodičmi, ktorí prišli na malé posedenie. Obrovská vďaka patrí aj pánovi Frialovi a tímu kuchárov z Pizzerie Alviano, ktorí nám po celú dobu zabezpečovali vynikajúce a chutné jedlo.