ZBIERAME HRAČKY PRE UKRAJINSKÉ DETI, ĆAKAJÚCE NA RODIČOV VYBAVUJÚCICH DOKLADY NA CUDZINECKEJ POLÍCII

Milí priatelia, obraciame sa na vás s netradičnou prosbou. Zopár našich mamičiek z Klubu rodičov iniciovalo veľmi peknú myšlienku na pomoc ukrajinským deťom, ktoré vyčkávajú spolu s rodičmi na cudzineckej polícii na vybavenie dokladov.
V spolupráci s Červeným krížom a hasičmi im vypomôžeme so starostlivosťou o program detí, ktorých rodičia čakajú na vybavenie dokladov na cudzineckej polícii.
Pre tieto potreby dávame pre deti dohromady
  • hračky (autíčka, bábiky a pod.)
  • spoločenské hry (iba hry s jednoduchými pravidlami a krátkym hracím časom)
  • farbičky, kriedy, papier, leporelá, omaľovánky
  • hračky na vonkajšie hry (odrážadlá, kolobežky, autíčka, formičky, švihadlá, gumy na skákanie a pod.)

Toto všetko odnesieme priamo na miesto pred cudzineckou políciou. Radi by sme tak odbremenili dobrovoľníkov a aspoň trošku spríjemnili deťom čas ich čakania, kým ich rodičia vybavia doklady.

Ak viete poskytnúť veci a darovať hračky, ktoré vám už nebudú chýbať, ozvite sa nám a dohodneme s vami čas ich vyzdvihnutia.
Ak sa medzi vami nachádzajú takí, ktorí by sa k nám chceli a mohl pridať a na pár hodn vedeli prísť deťom skrátiť čas čakania a pohrať sa s nami, ozvite sa nám.
Dobrovoľnícka pomoc bude potrebná od 14.3. do 31.3. Každá dobrá duša je vítaná! Vopred vám za podporu a pomoc ďakujeme :)

Nahlasovanie môžete zrealzovať telefonicky, alebo mailom na:
    • Monika 0905 418 507
    • Lucia 0903 026 890