... počas konania “športového” denného letného tábora sme sa zoznámili s viacerými miestnymi športovými klubmi s cieľom priblížiť deťom rôznorodosť športových možností v blízkosti ich domovov. Hlavný stan sme mali vďaka mestskej časti Bratislava – Rača v priestoroch kultúrneho strediska na Žarnovickej. V prvý deň tábora dostali deti po úvodom zoznámení táborové tričká a spoločne si vyrobili táborové logo. V rámci programu sme sa stretli aj so zaujímavými osobnosťami zo sveta športu. Prišiel nás pozrieť známy futbalista - hráč Interu Bratislava  a moderátor Markizáckej relácie Bago – Marián Tomčák a podarilo sa nám vidieť aj tréning reprezentanta Slovenskej republiky v stolnom tenise Alexandra Valucha. Počas týždňa sme si vyskúšali všakovaké športové disciplíny (futbal, pozemný hokej, stolný tenis, plávanie, ...) pod vedením skúsených športových trénerov a animátorov. Nechýbali ani súťaže o zaujímavé ceny, ktoré pre nás pripravili tréneri KPH Rača pod vedením Miachala Romanca. Jedno poobedie sme strávili v novootvorenej telocvični King´s Gym na Peknej ceste, kde nám urobil zaujímavý tréning Matej Király, spolu s čerstvou amatérskou majsterkou Slovenskej republiky v Muay Thai Luckou Bilikovou. Najväčší úspech medzi športovými disciplínami zožalo skákanie do penových kociek, ktoré sme si mohli vyskúšať vďaka Adamovi Graňákovi v novom tréningovom centre Hangair pri starom letisku, kde sa deti so sýtosti vyskákali v klimatizovaných priestoroch. Posledný deň sme strávili na kúpalisku. Tábor sme zakončili najobľúbenejšou táborovou disciplínou - hľadaním táborového pokladu, z ktorého si každé dieťa vybralo niečo pekné na pamiatku. O brušká sa nám starala reštaurácia U teodora a Bufet na kúpalisku.