Denný tábor 31.7.-4.8.2017

Srdecne vas pozyvame do denneho letneho tabora v Raci. Denný letný tábor je určený pre dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 11 rokov. Po celú dobu konania sa deťom budú venovať skúsené animátorky a animátori. Pripravili sme pre ne bohatý program so zameraním na športové aktivity, obohatenie si vedomostí a získanie nových skúseností. V rámci dennej starostlivosti majú deti zabezpečené desiatu, obed i olovrant.  Táborové aktivity sa budú konať od 8:00 do 16:30 hod. Počet detí v dennom tábore je limitovaný, preto si prosím nenechávajte ich registráciu na poslednú chvíľu