Denné tábory 2015

Milí rodičia,

aj tento rok sme pre vás pripravili už tretí ročník našich úspešných denných táborov.
Denný letný tábor je určený pre dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 10 rokov. Po celú dobu konania sa deťom budú venovať skúsené animátorky a animátori. Pre vaše deti sme pripravili bohatý program so zameraním na športové aktivity, obohatenie si vedomostí a získanie nových skúseností. V rámci dennej starostlivosti majú deti zabezpečené desiatu, obed i olovrant. Pre veľký úspech sme sa tento rok rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o tábory pre obyvateľov v Rači  Tešíme sa na vás deti!

ÚČASTNÍCKY POPLATOK: 95,- € / dieťa*
95,- € / dieťa
75,- € / dieťa s trvalým pobytom na území MČ Vajnory
75,- € / dieťa s trvalým pobytom na území MČ Rača