Denný letný tábor 2016

V druhej polovici augusta 2016 zorganizovalo naše občianske združenie v spolupráci s MČ Rača už tretí ročník úspešných denných táborov, určených pre deti vo veku od 6 do 10 rokov. Zúčastnilo sa ho 46 detí , oproti pôvodnému plánovanú počtu 24. Tábor sa niesol v znamení rozprávky Zootopia. Aj tento krát prežili deti pod vedením piatich skúsených animátoriek týždeň plný zábavy a súťaží, zašportovali si s thaiboxerom, zahrali sa na pátračov, vyrobili si suveníry, naučili sa tancovať táborový tanec a zaspievať veselú zootopskú hymnu. Vďaka poskytnutej dotácii z Rače sme navštívili aj Kids house, kde sa do sýtosti vyšantili na nafukovacích skákadlách a preliezkach. Obedy pre deti boli zabezpečené v neďalekom hoteli Barónka. Posledný deň čakala na deti bohatá tombola a na pamiatku si z tábora odniesli rôznofarebné táborové tričká.

Milí rodičia,

dovoľujem si vás touto cestou informovať že denný letný tábor je plne obsadený!!!!
Tábor sa bude konať v kultúrnom zariadení na Žarnovickej. Po celú dobu budú mať deti zabezpečený pitný režim, desiatu, obed a olovrant.
Počas týždňa plného zábavy, čaká na deti množstvo pohybových aktivít a aj tento rok plánujeme do programu zaradiť celodenné šantenie v neďalekom Kids worlde. Počas tohto dňa zorganizujeme deťom v klimatizovaných priestoroch celodennú športovú olympiádu obohatenú o zábavnú štafetu. Do Kidswordu a späť sa prepravíme prenajatým autobusom. V prvý deň si každé družstvo vyrobí vlastnú táborovú vlajku a v tvorivej činnosti budeme pokračovať aj pri výrobe račianskych suvenírov. Ďalej sa zahráme aj na detektívov, budeme pátrať po ukradnutom poklade, v kvízoch si porovnáme vedomosti a zručnosť si precvičíme v gumičkovaní. V rámci zapájania detí do kolektívnych hier sa deti naučia aj špeciálnu táborovú hru čiky-čaky, ktorá má v našich táboroch veľký úspech. Chlapci si prídu na svoje pri tréningu v Thai boxe s majstrami Sveta a Európy a dievčatá sa môžu tešiť na tvorivé dielne, či gumičkovanie. Vyrobíme si aj Račiansky táborník. Pri príležitosti konania tábora dáme vyrobiť pre deti a animátorov táborové tričká s logom partnerov a spoluorganizátorov. V posledný deň konania tábora pripravíme pre deti tombolu s peknými cenami.
Kontakt:
Ing. Monika Debnárová, tel.: 0905 418 507, email: monika.debnarova@raca.sk