Z vašich 2% sme podporili vybudovanie Petangového ihriska v Rakús parku

V piatok 10.septembra sa v Rakús parku konalo slávnostné otvorenie Petangového ihriska.  Vzniklo ako spoločný projekt  Jednoty dôchodcov a nášho Klubu rodičov - Vajnory. Popri petangovom ihrisku pribudli v parku aj šachové stolíky a nové lavičky.

Pretvorenie nevyužívaného priestoru Rakúsovho parku zmenilo doposiaľ nevyužívaný park na miesto, kde bude môcť široká verejnosť aktívne tráviť svoj voľný čas. Tento projekt je dôkazom toho, že za dobré veci sa oplatí zabojovať.

Projekt je výsledkom práce viacerých šikovných ľudí, ktorým by som rada touto cestou vyjadrila svoju vďaku členom nášho Klubu rodičov - môjmu maželovi Jožkovi Debnárovi, Adrianovi a Danke Sýkorovým a Ivanovi Kulovi, mládežníkom Rikovi Debnárovi, Samuelovi Mlynarčíkovi a Jakubovi Muchoovi a miestnej architekgkee Ing. arch. Lucci Grigovej, ako aj členom Jednoty dôchodcov Vajnory pod vedením Janka a Vierky Krištofičovcov.

Súvisiace články:

Fotogalériu nájdete TU