Z vašich 2% sme podporili vybudovanie Petangového ihriska v Rakús parku

V piatok 10.septembra sa v Rakús parku konalo slávnostné otvorenie Petangového ihriska.  Vzniklo ako spoločný projekt  Jednoty dôchodcov a nášho Klubu rodičov - Vajnory. Popri petangovom ihrisku pribudli v parku aj šachové stolíky a nové lavičky.

Pretvorenie nevyužívaného priestoru Rakúsovho parku zmenilo doposiaľ nevyužívaný park na miesto, kde bude môcť široká verejnosť aktívne tráviť svoj voľný čas. Tento projekt je dôkazom toho, že za dobré veci sa oplatí zabojovať.

Projekt je výsledkom práce viacerých šikovných ľudí, ktorým by som rada touto cestou vyjadrila svoju vďaku členom nášho Klubu rodičov - môjmu maželovi Jožkovi Debnárovi, Adrianovi a Danke Sýkorovým a Ivanovi Kulovi, mládežníkom Rikovi Debnárovi, Samuelovi Mlynarčíkovi a Jakubovi Muchoovi a miestnej architekgkee Ing. arch. Lucci Grigovej, ako aj členom Jednoty dôchodcov Vajnory pod vedením Janka a Vierky Krištofičovcov.

Súvisiace články:

Fotogalériu nájdete TU

22.10.2021

Projekty - Pomohli sme seniorom vybudovať petangové ihrisko

V piatok 10.septembra sa v Rakús parku konalo slávnostné otvorenie Petangového ihriska. Vzniklo ako spoločný projekt  Jednoty dôchodcov a nášho Klubu rodičov - Vajnory.

22.8.2021

Podporili sme aktivity na zmysluplné trávenie voľného časú detí

Počas leta sme podporili viacero detských aktivít zameraných na zmyslupné trávenie ich voľného času. Išlo o projekty "Hurá na rybyô, Zdravé pečenie, Ďen robiiky, Olympiádu a Tričkomániu".

3.1.2022

Podportee nás aj v roku 2022 svojimi 2%

Milí naši priatelia, aj tento rok sa uchádzame o vašu priazeň a opätovne si vás dovoľujeme požiadať o podporu činnosti aktivít nášho Klubu rodičov. V uplynulom období sme z týchto financií vybudovali petangové ihrisko pre našich seniorov a podporili aktivity zamerané na zmysluplné trávenie voľného času detí a mládeže našich prispievateľov. V roku 2022 plánujeme z vašich príspevkov podporiť vybudovanie detského ihriska pre rodiny s deťmi na Šinokovskom, revitalizáciu parčíka medzi bytovkami a domami na Tomanovej a revitalizáciu Sprinzlovho majera, ktorá súvisí aj s našim zámerom vybudovania KOMUNITNÉHO CENTRA / EKOCENTRA vo Vajnoroch.

14.1.2021

Na Mikuláša sme dodali do dvoch vajnorských škôlok Mikulášov

V čase pretrvávajúcej pandémie sme urobili radosť deťom v oboch materských školách vo Vajnoroch a priniesli sme im balónových Mikulášov v ľudskej veľkosti. Teší nás že takáto pre nás maličkosť vyčarila na ich detských tváričkach široké úsmevy :)

Klub rodičov a detí – Vajnory